- Úspechy žiakov 2021/2022
- Úspechy žiakov 2020/2021
- Plán aktivít 2019/2020
- Úspechy žiakov 2019/2020
- Úspechy žiakov 2018/2019
- Plán aktivít 2018/2019
- Úspechy žiakov 2017/2018
- Plán aktivít 2017/2018
- Úspechy žiakov 2016/2017
- Športové súťaže 2021/2022
- Úspechy žiakov 2022/2023
- Úspechy žiakov a plán aktivít 2022/2023
- Úspechy žiakov 2023/2024
Úspechy žiakov 2021/2022
Táto stránka môže obsahovať základné informácie o Vašej škole, môžete si ju ľubovoľne meniť. Návod, ako tieto zmeny uskutočniť, nájdete tu: http://help.edupage.org/
Predmetové súťaže šk.rok 2021/2022
Meno a priezvisko
Pedagóg
Umiestnenie
Súťaž
Trieda
Alex Mokrý
Hanková
14. ÚR
Okresné kolo
Matemat.olymp.
5.A
Tomáš Paštrnák
Hanková
25. ÚR
Okresné kolo
Matemat.olym.
5.A
Vanessa Matýsek
Šišmišová
titul
Mladý Jesenský
4.A
Tea Selešová
Čačková
titul
Mladý Jesenský
5.A
Lívia Šlosárová
Sekáčová
3.miesto
Okresné kolo
Dejepisná olymp.
9.A
Daniel Marko
Jokalová
ÚR
Okresné kolo
Dejepisná olymp.
9.B
Simona Žákechová
Ďurmeková
ÚR
Okresné kolo
Dejepisná olymp.
6.A
Valentína Krnáčová
Ďurmeková
ÚR
Okresné kolo
Dejepisná olymp.
8.A
Ema Piešťanská
Jokalová
ÚR
Okresné kolo
Dejepisná olymp.
7.A
Lívia Striežencová
Jokalová
ÚR
Okresné kolo
Dejepisná olymp.
7.A
Vanessa Matýsek
Šišmišová
2.miesto
Okresné kolo
Hviezdoslavov Kubín
4.A
Michal Bereš
Mattošová
ÚR
Okresné kolo
Pytagoriáda
3.A
Alžbeta Sečanská
Jamrichová
ÚR
Okresné kolo
Pytagoriáda
3.B
Tomáš Paštrnák
Hanková
ÚR
Okresné kolo
Pytagoriáda
5.A
Alex Mokrý
Hanková
ÚR
Okresné kolo
Pytagoriáda
5.A
Viktória Škultétyová
Čačková
3.miesto
EKO –ďalej
8.A
Ján Macko
Gašpáreková
94,41%
Celoslovenské
Matematický kolokan
7.A
Alžbeta Sečanská
Jamrichová
91,89
Celoslovenské
Matematický kolokan
3.B
Zoja Adamovičová
Janečková
87,90
Celoslovenské
Matematický kolokan
2.A
Olívia Ďurinová
Hanková
89,46
Celoslovenské
Matematický kolokan
1.A
Paula Adameová
Hanková
85,01
Celoslovenské
Matematický kolokan
1.A
Karolína Hanová
Janečková
3.miesto
Okresné kolo
Slávik Slovenska
3.A
Vanessa Matýsek Šišmišová Krajská knižnica Píšem, píšeš, píšeme 4.A Lívia Šlosárová
Sekáčová
6.miesto
Okresné kolo
Geografická olymp.
9.A
Sebastián Podoba
Sekáčová
ÚR
Okresné kolo
Geografická olymp.
8.B
Maroš Valach
Sekáčová
ÚR
Okresné kolo
Geografická olymp.
7.A
Lívia Šuchterová
Sekáčová
ÚR
Okresné kolo
Geografická olymp.
6.A
Tea Selešová
Sekáčová
ÚR
Okresné kolo
Geografická olymp.
5.A
Denisa Španiková
Sekáčová
ÚR
Okresné kolo
Geografická olymp.
5.A